Посуд, продаж посуду, каталоги посуду

Посуд в його теперішньому вигляді з’явився дуже давно – у первісні часи, коли людина вже перейшла до осілого стилю життя, і з’явилась потреба в зберіганні їжі.Першим матеріалом з якого робили посуд була глина, вона була доступною і легко видобувалась. Також в ті часи посуд виготовляли з каменю, дерева та з рогів тварин.З часом якість та методика обробки глини настільки удосконалилась, що дало можливість більш широко використовувати глиняний посуд. Пізніше в обороті почав використовуватись посуд з олова, чавуна та різних сплавів. Брались в роботу і дорогоцінні метали такі як: золото і срібло. Окрім свого прямого призначення посуд в древні часи використовувався для проведення різноманітних культових, релігіозних та торжественних церемоній, прикрашувався дорогоцінним камінням, розписом або ж орнаментом. Трохи згодом красивий посуд почав з’являться на столах знаті. Простий народ користувався глиняними виробами. В багатьох сім’ях сервізи передаються з покоління в покоління, що надає виробам ще більшого значення. Отже, посуд може бути щоденного користування, святковий і виконувати роль сімейної реліквії.

Наша компанія може запропонувати вам широкий асортимент у виборі посуду.

А саме: чашки (керамічні чи фарфорові), термочашки, термоси, посуд з глини, тарілки, стакани, рюмки, пивні келихи, чайники, заварники, тощо.

При виробництві чашок ми використовуємо такі матеріали як: кераміку, порцеляну, скло, матове скло та метал.

Можна замовити чашки з блюдцем або ж це можуть бути чашки корпоративного кольору для подальшого нанесення на них логотипу компанії.

Термоси і термочашки надовго збережуть потрібну температуру напою.

Пивні келихи частіше виробляємо зі скла, але це може бути і глина надалі з використанням деколі.

Склянки та чарки ви можете замовити в нас різної форми, в залежності від вашого побажання.

Тарілки можна придбати для нанесення логотипу, а потім використовувати як нагородні або сувенірні.

Якщо вам потрібен дійсно якісний та багатофункціональний посуд – обирайте нас, адже ми цього варті!