Тарілки, салатниці, піали із скла і кераміки

Інтернет магазин посуду представляє тарілки, салатниці та піали різних форм і розмірів, як із скла, так і з кераміки і фарфору. Пропонуємо також посуд для ресторанів і кафе на замовлення, тарілки для ресторанів, можуть бути незвичайної форми, в основному це керамічні тарілки. Нанесення на тарілки може здійснюватися за допомогою технології випалення - деколь. Також, в магазині здійснюється продаж тарілок, таких, як, тарілки для сублімації - перенесення фотографічного зображення, за допомогою такого нанесення робляться сувенірні тарілки. Купити посуд можна на замовлення оптом, наявність тарілок на складі уточнюйте. Продовження тексту…

Тарілка - це не замінима річ на кожній кухні, як домашній, так і офісній. Цей посуд може виготовлятися з різного матеріалу, наприклад, найбільш поширені матеріали – порцеляна та кераміка. Також як і в іншому виді посуду, тарілки можуть включати у своє виробництво нанесення зображень і логотипів.

Нанесення відбувається за допомогою технологій деколі або сублімації. Нанесення надає особливої гостроти цьому виду продукції, адже з його допомогою одноманітний посуд можна зробити барвистим і ексклюзивним. Тарілки з деколлю дуже часто використовують як сувенірні тарілки, які можна зустріти в сувенірній крамниці біля кожної історичної пам'ятки. Тарілки з нанесенням корпоративної символіки застосовуються компаніями в якості презентів для співробітників і клієнтів під час різних свят або заходів.

Тарілки під нанесення краще всього замовляти з порцеляну, адже білосніжний вид послужить відмінним фоном і буде контрастним з будь-яким зображенням. Тарілка, може відображати успіх компанії, якщо застосувати в її дизайні певні символи цієї компанії або її характерні риси у вигляді символіки.

У нас можна вибрати і купити тарілки з каталогу, а також замовити виготовлення індивідуальних керамічних тарілок. Здійснюємо доставку з Києва в різні міста України.

Вгору