Склянки та чарки

Пропонуємо склянки і чарки по каталогу для барів і ресторанів. Чарки і склянки можна використовувати для нанесення символіки і логотипів, в корпоративних і рекламних цілях. Нанесення на склянки може здійснюватися з використанням будь-яких кольорів, і завдяки технології випалення зображення зберігатиме свій зовнішній вигляд довгий час. Продовження тексту…

Склянки надають напою особливого значення, прикрашаючи його подання. Адже для соку, мінеральної води, пива, існує свій вид склянок. Під кожен напій, має бути певна склянка. Скляні склянки, є постійними "мешканцями" на поличці або на стійці для бару кожної кухні і людей що люблять приймати гостей.

Досить часто склянки для соку використовують в рекламних цілях, такі склянки з нанесенням мають інформативний характер для навколишніх людей. Склянки під нанесення можуть бути виконані із скла різного кольору, а також мати різну місткість, і бути самих неймовірних форм. Купити склянки і чарки, можна, подзвонивши до нас в офіс або написати на електронну пошту.

Вгору