Сувенірний посуд і чашки з глини (кераміки)

У цьому розділі представлений посуд з глини (кераміки) в оригінальному уявленні - це можуть бути сувенірні кухлі або чашки з приколами, а також просто красивий посуд. Призначена вона для продажу на точках, де ходять туристи, як сувенірна продукція на пам'ять. Купити керамічний посуд можна в основному оптом. Продовження тексту…

Посуд з глини надає особливої теплоти і посилює усі смакові якості продуктів і напоїв, повністю розкриваючи і збагачуючи їх аромат. Вироби з глини споконвіку мали магічні властивості, глиняні вироби часто використовували для залучення протилежної статі, оскільки їжа з цього посуду була набагато смачніша, ніж з будь-якої іншої і переважала особливим ароматом.

Раніше глиняний посуд виготовлявся практично в кожному будинку, сьогодні ж кількість умільців працюючих з глиною практично і не знайти. Тільки на певних фестивалях можна спробувати власноручно виготовити посуд з глини, і ця послуга має великий попит у відвідувачів, адже це так цікаво зробити щось своїми руками. Глиняний посуд послужить добрим помічником в посиленні смакових якостей продуктів і дуже барвисто виглядатиме на будь-якому сімейному святі.

Вгору