Статті про посуд

Чашки з блюдцями. керамічні чашки.

У цьому розділі представлені статті про посуд, тут можна дізнатися повну інформацію про посуд, призначення і застосування корпоративного, сувенірного і подарункового посуду. Який посуд дарується, який посуд використовується в рекламних цілях, на який посуд і при якому накладі краще наносити логотипи і якою технологією. Можна знайти детальний опис керамічного посуду, а також посуд з фарфору і скляного посуду. Є також посуд з глини і металевий посуд. Який посуд користується більшою популярністю, користь і шкода від того або іншого посуду. Чим відрізняється якісний посуд від неякісного посуду. Китайський і європейський посуд плюси і мінуси.Керамічні чашки виробляються в різних цінових категоріях. До більш дорогих відносяться ті, які виконані за технологіями деколі і шовкотрафарету. Ці методи передбачають нанесення всіляких зображень, які міцно фіксуються і не схильні до деструктивного впливу зовнішніх факторів.

Порцелянові чашки з блюдцями - для витончених натур, які звикли оточувати себе красою. В результаті більш складної технології виготовлення і кращої, в порівнянні з керамікою, якості вони цінуються набагато дорожче. Деколь і шевкотрафарет також застосовується для створення шикарного дизайну фарфорового виробу. Найбільш гарний і цінний вид має - китайський фарфор.

Скляний посуд також допускає всілякі нанесення на поверхню, за допомогою чого купується привабливість, ексклюзивність і неповторність зовнішнього вигляду. Тут також існують різні цінові категорії. До найдорожчого скляного посуду, відносять вироби із застосуванням матового запилення на основу. Наші фахівці завжди допоможуть зробити правильний вибір. Звертайтеся!