Пивні бокали

Пропонуємо пивні келихи, а також пивні склянки і пивні кухлі із скла, різних форм і місткості. Посуд для барів може брендуватися (нанесення символіки). Продовження тексту…

Пивні келихи напевно є улюбленішим видом посуду у чоловіків. Хоча сильна стать не любить усі ці "черепки", але саме келихи для пива займають на їх полицях почесні місця, частенько посуваючи улюблені чайні сервізи своїх других половинок.

Як звичайний келих, так і келихи з ручкою часто використовуються з рекламною функцією, вони відмінно інформують і рекламують відвідувачів і клієнтів про марку пива, і дозволяють належним чином оцінити його смак. Для того, щоб реклама була ефективною, часто використовують нанесення на пивні келихи. Такий пивний кухоль, є практично у кожного чоловіка, який він напевно виграв в якійсь рекламній акції або на пивному фестивалі.

Ще одним видом реклами можуть бути келихи з міткою, це коли логотип розміщується на денці келиха. Завжди можна зробити індивідуальне замовлення, на ексклюзивний пивний келих.

Купити келихи, склянки і кухлі для пива можна за гуртовими цінами, наявність на складі уточнюйте у менеджерів організації.

Вгору